Pokyny k vyplnění přihlášky

Přihláška začíná údaji o hráči. Jméno, příjmení a případně přezdívku budeme zveřejňovat v seznamu přihlášených. Ostatní údaje, jako e-mail, telefon či věk nebudou zveřejňovány. Při vyplňování této části byste neměli narazit na problém.

Druhá část přihlášky jsou údaje o postavě, kterou chcete hrát. U všeho se snažte být výstižní, více textu není nutně lépe. Všechny informace, které zde napíšete se mají objevit ve hře. Pokud chcete něco, o čem nikdo neví, nikdo to nemůže zjistit a nechcete to řešit, neuvádějte to.
Jedná se o návrhy z Vaší strany. Očekávejte, že budeme do textu zasahovat, abychom mohli provázat osudy jednotlivých postav. Na přihlášku zareagujeme naším návrhem a na konci dialogu bude teprve hotová postava.
Pokud chcete obsadit nějakou družinu, je vhodné se nejdříve s námi domluvit. Pokud tak neučiníte, mohlo by se stát, že Vámi vybraná družina je již obsazena. Nicméně se budeme snažit na stránkách průběžně aktualizovat, jaké družiny jsou obsazené.

Na stránku s přihláškou pokračujte tudy. Pokud se vám po odeslání přihlášky objeví nějaké chybové hlášení, přihláška s největší pravděpodobností neodešla! Buďto to zkuste po chvíli znovu nebo ji odešlete ve wordu na zc.manzes|pralremmahraw#zc.manzes|pralremmahraw
Níže jsou dodatečné informace k jednotlivým polím. Pokud něco není jasné, možná pomůže Vzorová přihláška. Pokud nepomůže ani ta, kontaktujte organizátory.
Přijetí přihlášky během několika dní potvrdíme.

Postavení a role v družině: Každá družina potřebuje svého vůdce, je to hlava rodu nebo její vysoko postavený zástupce. Každá družina má sebou nejméně jedu osobu která hájí její zájmy při obchodních a hospodářských dohodách, které se při takových příležitostech vždy uskuteční. Další částí družiny může být osobní ochranka, špehové (nebo ještě něco horšího), milenky, kuchař, …
Každý člen družiny musí mít samozřejmě nějakou funkci, kterou bude držet oficiálně (zejména v případě špehů a podobných).

3 až 5 důležitých bodů z historie postavy, které jsou podstatné: Mělo by se jednat o zásadní úseky z minulosti postavy. Např. škola, pobyt v armádě či vězení, informace o rodině atd…

Napiš 2 tajemství týkající se tvé postavy. O jednom postava ví a možná se je snaží udržet v tajnosti, druhé se postavy týká, ale není si jej plně vědoma: Zde se nebojte uvést dostatek detailů.

Popiš 3 postavy, které jsou s tvojí postavou spojeny pouty krve, lásky nebo cti. Dvě jsou přátelské, jedna nepřátelská. Nemusí se jednat o postavy ve hře. Může se i stát, že o dané postavě skoro nic nevíte (tajemný vrah).

Popiš 3 vzpomínky, které jsou pro tvoji postavu důležité: Konkrétní události, scény a situace.

Pro další příklady k jednotlivým polím si prohlédněte vzorovou přihlášku.

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License