Organizátoři

Texty jsou převzaty z portálu http://larpard.wikidot.com. Texty nejsou pozměněny, proto si organizátoři odkazují i zde na tuto hru.

Jakub "Maoren" Šváb

Pro svět narozen před 24 lety, pro LARPy před osmi. Mám za sebou už desítky různých akcí, malých, velkých, slavných i neznámých. Akce organizuju už 6 let, především je spjat s Warhammer akcemi u Přelouče, Trinity bylo takové menší vybočení z kurzu klasických fantasy LARPů. Při organizování si zakládám především na dobrých pravidlech a dostatku questů, roleplaying chápu jako něco co by měl mít na slušné úrovni každý LARPař. Příběhy a setting stavím co nejoriginálněji to jde s přihlédnutím k reáliím světa, který si vyberu. Prioritou pro mě vždycky je zábava hráčů, ale z nastavení LARPu vybočuju jen velmi nerad, což vytváří konfliktní situace a já bohužel dost konfliktní jsem. Trinity pro mě bylo při přípravě malým rájem, protože prostředí jsem si stvořil sám a díky tomu jsem mohl zapojit i myšlenky, které by do běžných LARPů nepasovaly a vlastně tak odzkoušet systém chystaný pro budoucí plánované akce. Bohužel se mi nepodařilo odhadnout přípravu, na což ostatně "dojely" i jiné moje akce. Zůstalo tak jen u dobrého úmyslu. Jsem členem skupiny Nandor a čas dělím mezi Přelouč, Pardubice a Brno (brzy snad i Prahu).

Projekty:
Trinity: http://larpard.wz.cz/trinity.php
Warhammer: http://warhammer.mysteria.cz

Kontakt: Maoren(@)seznam.cz

Jan "Newman" Novák (Zekr)

Pokud mě budete chtít nají na mapě, tak tam nejsem. Ale můžete najít město ve kterém žiju celých svých 20 let - Pardubice. To neopouštím ani během současného studia na Univerzitě Pardubice. Kdyby někoho zajímal obor, tak je to jeden z mnoha ekonomických… V Pardubicíh mám celou svoji rodinu včetně mého staršího bratra.
Má kariéra RPG závisláka začala kolem mého osmého roku. Myslím tím hlavně to papírové RPG, ale nevyhýbal jsem se ani PC hrám. Jako skoro každý jsem začínal u Drd, které mi po mnoha letech hraní přišlo omezené. Kolem šestnáctého roku naše skupina přešla konečně k systému o hodně rozmanitějšímu a zajímavějšímu - GURPS. Nikdy jsem nepreferoval pozici hráče či vypravěče a i v současné době jsem obojím. Z RPG světů mě zajímá především svět Warcraftu (ne, WOW nehraju). GURPS prokládám zajímavými deskovými hrami a někdy jinými herními styly.
Díky RPG jsem se dostal také k LARPu. Na akce jezdím od roku 2004. Už od počátku jsem jezdil se dvěma skupinami z Východních Čech - klan Ic Gaidheil (vyslovitelněji Synové skotska) a Nandor. Bohužel Ic Gaidheil výrazně omezili svoji účast na dřevěných akcích a dávají většinu svého času železným bitvám. To je důvod, proč mě na dřevěné akci už moc v kiltu neuvidíte (jestli vůbec ještě někdy), poslední dobou si ho oblékám pouze na železné bitvy. Naopak mě většinou budete moci vidět jako člena skupiny Nandor z Přelouče.

Projekty
Svět zlodějů:
Inspirací k vytvoření Světa zlodějů mi byl Garrettův Thief (Stíny noci), kterého jsem se dvakrát účastnil a pak samozřejmě stejnojmenná série knížek, které mi doma odpočívají na polici. Stačilo jen sehnat organizátora na kterého to hodím.
Stránky projektu: http://svetzlodeju.wz.cz

Warhammer:
Jako celá skupina pořádáme LARP nedaleko Pardubic. Je to na rozdíl od Světa zlodějů lesní fantasy larp z prostředí Warhammeru. První dva ročníky byly bitvy, ale pak jsme se rozhodli trošku zaexperimentovat a zkusit v tomto naprosto bitevním vesmíru stvořit larp-svět. Tento rok se pořádá již pátý ročník a ušli jsme již dlouhou cestu a poučili se z mnoha chyb. Z těchto zkušeností čerpám při spoluorganizaci Světa zlodějů. Pokud se o Warhammer zajímáte nebo ne, okoukněte naše stránky, třeba vás zaujmou a přijedete si k nám zahrát.
Stránky projektu: http://warhammer.mysteria.cz

Matrix:
Městský larp v Pardubicích čerpající ze světa představeného ve filmové trilogii. Ocitáme se v době mezi prvním a druhým dílem, ale nikoli s hlavními hrdiny trilogie. Svým způsobem lov všech na všechny, zároveň potenciál pro rozvíjení nejrůznějších soukromých příběhů.
Stránky projektu: http://larpard.wz.cz/matrix.php

Kontakt: zekr(@)centrum.cz

Kryšpín

Slaven "Tete" Elčić

Kristýna "Darien" Obrdlíková

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License